Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Son Zamanların Vazgeçilmez Trendi Beyaz Sneaker

Son Zamanların Vazgeçilmez Trendi Beyaz Sneaker

Beyaz sneaker modelleri zahmetsiz şıklık trendinin en yıldız modellerinden biridir. Günlük ve spor kombinlerde en çok tercih edilenlerden olan beyaz sneaker modelleri, yeni trendin rahatlık ve kolaylık simgesi olmuştur.

Minimal kombinler ile buluşturabileceğiniz beyaz sneaker spor ayakkabılarınız daha sade ama cool bir görünüm elde etmenizi sağlar. İstisnasız her kıyafetin altına giyebileceğiniz, kullanımı kolay olan beyaz sneakerlardan vazgeçemeyeceksiniz. Kombinleriniz daha şık ve daha modern olacaktır. Rahat adımlar atarken aynı zamanda göz kamaştırabileceksiniz. Modası hiç geçmeyen bir ayakkabı türü olan beyaz sneaker modelleri, her yerde kurtarıcınız olacaktır. Mevsim fark etmeden giyebileceğiniz sneakerları klasik ve kot pantolonla kombileyebilirsiniz.

Hem kazak hem de tişörtlerle de uyum sağlayan bu model ayakkabılar hakiki deriden üretilmiştir. Yazın terleme, kışın üşüme gibi durumlar yapmaz. Esnek yapısı sayesinde ayakkabının gün boyu ayağınızda olduğunu unutabilirsiniz.

İşte, okulda, günlük yaşamda, bazı spor aktivitelerinde giyebileceğiniz çok yönlü beyaz sneaker modelleri uzun ömürlüdür. Her yaştan kullanıcıya göre özenle üretilmiştir.

Sitarastelle hakiki deri, kaliteli malzeme ve İtalyan tasarımlarını sizler için buluşturur. Ayak sağlığı ve konfora önem verir. Hem şık hem de konforlu adımlar atabilirsiniz.

Beyaz Sneaker Modelleri

Erkek modasında bir kurtarıcı olan beyaz sneaker modelleri her model pantolona yakışacaktır. Günümüzde takım elbise ile de kombinleyenler bulunmaktadır. Günlük hayatta casual bir tarza sahipseniz, tüm kıyafetleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Tüm pantolon kumaşları ile dost olan beyaz sneaker modellerinde dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. O da pantolon paça tipi ve boyudur. Geniş paça bir pantolon ile yapacağınız kombinler modern olmayabilir. Boru ve dar paça pantolonlar sneakerlar ile çok yakışacaktır.
Özellikle lacivert ve tonları pantolonlar ile beğenilen beyaz sneaker modelleri, katıldığınız her etkinliğe uyum sağlar.

Resmi ortamlarda da çok kolay kombinlenen bu model ayakkabılar klasik dar kesim olan pantolonlarla iyi anlaşır. Gömlek ve kazaklarınızın üstüne blazer ceket ile kombininizi tamamlayıp ofiste çok şık görünebilirsiniz.

Siyah pantolon ve modern takım elbise ile elegant bir görünüm elde edebilirsiniz.

Düzenli bakım ve temizliği yapılan beyaz sneaker modelleri daima şık duracaktır. Her kullanım sonrası havalandırmanız ve ayakkabıyı dinlendirmeniz ömrünü uzatacaktır.

Kalite ve tasarımı buluşturan Sitarastelle her adımınızda yanınızdadır.

Sepet