Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Sıcak Günlerde Kaliteli ve Çok Şık: Yazlık Deri Ayakkabı!

Sıcak Günlerde Kaliteli ve Çok Şık: Yazlık Deri Ayakkabı!

Sıcak günlerde deri ayakkabı tercih edilmeli mi? yazlık deri ayakkabı terletir mi? ve yazın hangi tarz ayakkabı giyilmeli? sorularını sizler için yanıtladık.

Havaların ısınması, günlerin uzaması ve yaz sezonunun açılmasıyla birlikte ince kıyafetlerimize, bizi serin tutacak her türlü kaynağa yöneliriz. Materyali deri olan ürünler geniş bir yelpazede üretilmektedir. Ayakkabıda da aynı şey geçerlidir. Yazın deri giymekten vazgeçmeyen, tarzı bu yönde olan kullanıcılar için, kaliteli materyalde yazlık deri ayakkabı çeşitleri mevcuttur.

Yaz mevsimi düşünülerek üretilmiş, ayak sağlığına uygun yazlık deri ayakkabılar yaz aylarında rahatlıkla giyilebilir. Deri yapı olarak hava alır ve ayakkabı nefes alarak ayakları serin tutar. Deri ayakkabı modelleri size her anınızda konfor sağlar ve kalıcılığı ile uzunca süre size eşlik eder.

İş hayatında yazlık oxford modelleri, günlük hayatta mokasen ve loafer modeller ile ister klasik ister spor kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yaz Sezonu ve Deri Ayakkabı Kombinleri

Ayakkabı modasında son sezonun yıldızı olan deri spor ayakkabılar, büyük küçük her yaştan kullanıcının kışın olduğu gibi yazın da gözdesi oldu. Rahatlığa verilen önemin artmasıyla casual giyim klasik giyime yön veriyor. Bu sebeple spor trend daha çok tercih ediliyor.
Gönüllere taht kuran, her kıyafetin altına çok yakışan beyaz deri spor ayakkabı, yazlık modelleriyle Sitarastelle’de!

Son trenlerden olan kalın tabanlı spor ayakkabıları her çeşit jean ile hızlı kombinler yapmak mümkün. Yazın özel akşamlar ve davetlerde yazlık deri ayakkabılarla giyeceğiniz blazer ceket, keten kıyafetler hem çok yakışacakken hem de sıcak havanın keyfinizi kaçırmasına izin vermeyecek, gözler şıklığınızda olacak.

Yazlık Deri Ayakkabı Terletir mi?

Ayakkabının terletmeme özelliği tamamen ayakkabının materyaline bağlıdır. Suni deri kimyasallardan üretilir, koku yaparken aynı zamanda sağlığa zararlıdır. Yapı gereği nefes almayan suni deri, terlemeye neden olur. Rahat olmayan, ayağınıza konfor sunmayan ayağınızın şeklini algılamayan tasarımlar her terleme hem de koku sorunu meydana getirir.
Yazın doğal işlenmiş deri ayakkabılar, nefes alır ve esnekliğiyle rahatlık sunarken ayak sağlığınızı düşünür.
Her koşulda günlük kullanım sonrası ayakkabılarınızı havalandırmayı ihmal etmeyin.

İster klasik, ister casual, ister spor… Tarzınıza hitap eden her modeli Sitarastelle’nin geniş dünyasında bulabilirsiniz.

Sepet