Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

İtalyan Giyim ve Ayakkabı Tarzı

İtalyan Giyim ve Ayakkabı Tarzı

İtalyan giyim tarzı, dünya modasına kendini duyurmuş bir moda kültürüdür. Gerek kesim ve dikim teknikleri gerek renk seçimleri bu modayı diğer giyim tarzlarından farklı kılmaktadır.
Sürekli bir yenelik içinde olan İtalyan giyiminde en temel unsur gömlek ve klasik ayakkabıdır. Zaman ve mekan fark etmeksizin uzun kollu gömlek giyilir. Kısa kollu gömleğin İtalyan giyim tarzında yeri yoktur. Özel bir gün, bir davet, arkadaşların toplanması, iş hayatı hatta dışarı öylesine çıkarken bile giyime çok özen gösterilir.

Giyilen özel kesim gömlek temiz ve ütülü olmalıdır. Klasik ayakkabı ile kombin tamamlanır. Özgün renkler ve aksesuar ile kombinin en önemli parçasıdır. Bir fular, bir kravat veya cep mendili İtalyan giyiminin olmazsa olmazlarındandır. İtalyan giyimi için renkler ikinci en önemli etkendir. Özellikle sarı, yeşil ve pembe gömlekler sık tercih edilen renkler arasındadır. Siyahı hayatınızda çıkarmanız gerekmektedir. Koyu renklerden uzak bir moda olan İtalyan giyimi, renkler konusunda oldukça sıcak kanlıdır.

Basit gibi görünse de detaylarıyla bilinen bir moda kültürüdür. Fit formunuz ve uzun bir boyunuz varsa bu moda kültürüne uyum gösterebilirsiniz.
Cesur ve kendine güven gerektiren bu moda kültüründe pantolonların paçaları kısa, pantolonların da paçası dar olmalıdır.

İtalyan Kültürü Hakkında

Hemen hemen her şey dar kesimdir. Özellikle pantolon, ceket ve gömlekte dar kesim dünyaca tanınmıştır.
Vücudu saran gömlek kesimleri artık her marka ve her trendde karşımıza çıkmaktadır. Slim fit’i moda ve giyim dünyasına İtalyan giyim kültürü katmıştır. Gömlek gibi aynı şekilde ceketlerde de aynı kesim meşhur ve sık tercih edilir.
Oldukça dar ve boyları kısa olan bu kıyafetler moda dünyasında bir süre daha adını unutturmayacak gibi görünüyor.

Ayakkabıda da adını dünyaya duyuran İtalyan kültürü Sitarastelle sayesinde artık hayatımızda.
Sitarastelle özenle seçtiği deri, kaliteli malzeme ve İtalyan kültürünün getirdiği özel tasarımlarla kullanıcı dostu ayakkabılar üretir.
Sitarastelle bahsettiğimiz gömleklerin altına giyilen klasik ayakkabılar, günlük hayatın vazgeçilmezi loafer modelleri, rahat giyimin öncesi spor ayakkabı.. Aklınıza gelecek her modelde İtalyan esintilerini yaşatıyor.

Sepet