Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Erkek Deri Ayakkabı

Erkek Deri Ayakkabı

Erkek giyim dünyasında erkek deri ayakkabılar diğer ayakkabı modellerinden daha dayanıklı ve şık durduğu için sık tercih edilmektedir.
Deri ayakkabı; klasik, casual/günlük ve vintage tarza uygundur. Tarzınız ne olursa olsun zevkinize uygun ayakkabı modelini Sitarastelle’de bulabilirsiniz.
2021 deri ayakkabı dünyasında tasarım ve kalite konusunda ödün vermeyen Sitarastelle sizleri düşünmektedir.
Ayakkabı tasarımları her yıl yenilikçi ve konforlu yaklaşımlar ile bizi karşılar. 2021 yılı deri ayakkabı trendinde minimal tasarımlar öne çıkmaktadır.
Bu yıl tanıtılan modeller hem klasik hem de günlük kullanıma uygunluğu ile dikkat çekiyor.
Kahverengi ve bej deri ayakkabıların öne çıktığı 2021 trendleri, kıyafetlerinize uyum sağlayacaktır. Deri ayakkabılar ile hızlı ve şık kombinler yapabilirsiniz.

Hakiki Erkek Deri Ayakkabı Modelleri

Erkek deri ayakkabınızın hakiki deriden üretilip, üretilmediğini birkaç basit test ile anlayabilirsiniz. Öncelikle hakiki deri ayakkabı modelleri dokusu gereği suni deri ayakkabılardan rahatlıkla ayırt edilir. Daha sert ve ince dokuya sahip olan suni deri ayakkabılar, hissiyat konusunda kendilerini kolayca ele verir. Suni deri ayakkabılar, toplu iğne batırıldığında direkt olarak delinebilir. Hakiki deriye sahip ayakkabıları tırnağınızın ucuyla hafifçe kazıyarak tespit edebilirsiniz. Hakiki deri modellerde kazıma işleminden sonra oluşan iz yavaş yavaş kaybolacaktır. Ayrıca hakiki deri ayakkabıların kendilerine has kokusu sayesinde suni deri ayakkabılardan kolayca ayırt etmek mümkündür.

Erkek Deri Ayakkabı Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Deri ayakkabı modelleri yapıları gereği belli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyar. Ayakkabı temizliği için yumuşak fırça ve bez kullanmalısınız. Ayakkabınızda oluşan toz ve kiri yumuşak fırça ile temizledikten sonra ıslak bez ile silin. Ayakkabınızın daha parlak ve canlı görünmesi için 1 litre suya yaklaşık 4 veya 5 damla sıvı sabun ekleyerek silme işlemine devam edebilirsiniz. Sabun ile sildikten sonra nemli bir bez ile sabun kalıntılarını temizlemeniz gerekmektedir. Ayrıca deri ayakkabı bakımınızı ayakkabı köpüğü ve spreyi ile de yapmanız mümkün.

Erkek Deri ayakkabılar yüksek sıcaklığa maruz kaldığında çatlama riskiyle karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden ayakkabılarınızı direkt güneş veya diğer ısı kaynaklarından uzak bir yerde muhafaza etmelisiniz. Ayakkabınızı ıslak olarak bıraktığınızda lekelenme ihtimali yüksek olduğu için ayakkabı bakımı sonrasında özenle kurulamalısınız. İsterseniz vazelin kullanarak deri ayakkabınıza daha parlak ve canlı görünüm katabilirsiniz.

Sepet