Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Black Friday

Black Friday

Black Friday, Türkçe karşılığı Kara Cuma/Efsane Cuma olan tüm dünyayı kasıp kavuran bir indirim haftasıdır.

ABD’de başlayan bu akımın doğuş sebebi, Noel’de ailelerin bir araya gelmesi ve bu bir araya gelişlerde hediyeye verilen değerdir. Adını, 60’lı yıllarda meydana gelen ekonomik krizlerden almıştır. İşletmeler mağazaların kapanmasına engel olmak için büyük indirimler yapmış. Black Friday günü veya haftasında yaşanan kargaşa ve trafik “kara” olarak adlandırılmıştır. Uzun kuyruklar, sokak ve mağazalardaki izdiham gazete manşetlerine “Black Friday” yani “Kara Cuma” olarak yansımıştır.

Ayrıca, Black Friday şükran gününden sonra gelen ilk cuma günüdür. Kasım ayının 4. cumasına denk gelir.

Hediyeye ve hediyeleşme çok kıymetlidir. Bu nedenle işletmeler mağazaları Black Friday zamanı en erken saatte açar ve çok geç saatte kapatır.

Her sektörde olduğu gibi giyim ve ayakkabı sektöründe de indirime ilgi büyüktür. E-ticaretin yaygınlaşması ile Online Alışverişte de Efsane Cuma indirimleri mevcuttur. Tüm sene bu indirimi bekleyenler için oldukça avantajlı olan Efsane Cuma ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan bir akım haline gelmiştir.

Efsane Cuma veya Kara Cuma olarak bildiğimiz indirim haftası indirimlerini Sitarastelle’de bulabilirsiniz.

Dilediğiniz model, kısa süreliğine indirimli fiyatlarda sunulmuştur. Kaliteli malzeme ve özenli işçiliği sizler için birleştiren Sitarastelle her daim yanınızda olacaktır.

Black Friday/Efsane Cuma Türkiye Ayakkabı İndirimleri

Evrensel bir indirim gününe dönüşen Efsane Cuma, sabredenlerin beklentilerini memnun edecek niteliktedir.

Her şeyden önemlisi, yılın en avantajlı gününde kışlık ayakkabı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ayakkabı, kalitesine önem verilmesi gereken bir üründür. Kaliteli ayakkabıyı indirimden almanız sizler için oldukça kârlı olacaktır. Bir kere alacağınız hakiki deri ve kaliteli malzemeden üretilmiş klasik botu yıllarca kullanabilirsiniz.

Aynı şekilde sevdiklerinize kaliteli hediyeler alabilirsiniz. Başka bir deyişle kaliteli bir ayakkabı herkesi mutlu eder.

Ayrıca yıldönümü, doğum günü hediyesi, yeni yıl hediyelerini indirim haftasından almanız yıl içerisinde tutumlu olmanızı da sağlar.

Sitarastelle, sizler için hakiki deriyi özenle seçer. Kaliteli malzemeyi hakiki deriyle buluşturur. Özenle işlenen ayakkabılar, uzun bir kullanım ömrü sunar. Tasarımlar, İtalya ayakkabı kültürü ve müşterilerimizin zevkine göre oluşturulur.

Keyifli alışverişler dileriz.

Sepet