Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Babalar Günü Deri Ayakkabı Hediye Önerileri

Babalar Günü Deri Ayakkabı Hediye Önerileri

Babalar günü, Haziran ayının 3. haftası yaklaştıkça hediye alma konusunda heyecan yaşadığımız, çocuk-yetişkin fark etmeksizin beklenen özel bir pazar günüdür. Dünyaki tüm babaların günü olan babalar günü, ilk 1910 yılında kutlanmıştır. Günümüzde de halen kutlanmaya devam etmektedir.

Ailenin temelini oluşturan, kıymetli babamızı mutlu edecek özel günde hediye reklamları dört bir yanımızı sarar. Her yıl kutlanan babalar günü için bir önceki seneden farklı hediye alternatifini düşünmeye başlarız.

Doğru hediye hem babalarımızı hem de bizi mutlu edecektir. Hediye konusunda kararsızlıkları anlıyoruz.

Hem çok değer verdiğimiz dede, amca, dayılarımızı da bu özel günde mutlu edebileceğimizi hatırlatmak isteriz.

Sitarastelle olarak babalar gününde alınabilecek hediye deri ayakkabı tavsiyelerini sizler için yazdık.


Dikkat Edilmesi Gerekenler

– Birincisi hediyeyi alacağınız kişinin son ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Sık kullandığı ayakkabının ölçüsüne bakmak yeterli olacaktır.

– İkinci olarak ihtiyacı olan bir model olup olmadığını belli etmeden sorabilirsiniz. Arzuladığı ayakkabıyı görmek onu çok mutlu edecektir. 

– Alternatif bir ayakkabı kurtarıcınız olacaktır. Örneğin rahat bir sneaker veya klasik siyah bir ayakkabı alternatif olacak seçenekler arasındadır.

– Enerjik babalar için spor modeller ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca yürüyüş sevenler için de en doğru karar sneaker modelleridir.

– Çok çalışan babalar rahat ve sade tarz ayakkabılardan hoşlanabilirler. Ayak sağlığını destekleyen modeller, yoğun tempoda ayakları rahat ettirecektir.

En önemlisi kişinin beğenisini göz önünde bulundurmalısınız.


Ayakkabı Önerileri


Oxford, Klasik Ayakkabı, Klasik Bot

Sade ve klasikten şaşmayan babalar için klasik ayakkabı en güzel hediyelerden biri olacaktır. İster özel günlerde ister günlük kullanımda giyebileceği bir ayakkabı hediye işini kolaylaştırır. Hakiki deri, süet, nubuk gibi seçenekler kişinin zevkine göre seçim şansınızı arttırır. Genel olarak klasik ayakkabılar koyu renklerde tercih edilir. Siyah veya lacivert nokta atışı atmanıza yardımcı olur.


Casual, Loafer, Günlük Ayakkabı, Günlük Bot

Sokak ve iş ortamında giyebileceği en rahat ve şık ayakkabı loafer modelidir. Günlük yorgunluk, tempolu çalışma durumlarında en büyük etkenlerden biri de ayakkabıdır.

Kaliteli bir ayakkabı olası sorunların ve yorgunluğun önüne geçebilir. Hem klasik hem de casual görünüme sahip Loafer modelleri tüm babaların zevkine hitap edecektir.

Kesinlikle Loafer modelleri her yaştan kullanıcı için uygun bir seçenek olacaktır.


Sneaker, Spor Ayakkabı

Sadece sporda değil ofiste de giyebileceği bir sneaker model ayakkabı rahatına çok düşkün bir baba için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Son moda olan beyaz sneaker ayakkabı babanız için yeni bir deneyim olacaktır.


Her şeyden önce, bir baba için en önemlisi çocuğunun sevgisidir. Bu babalar gününde babanıza sarılmayı, onu sevdiğinizi söylemeyi ihmal etmeyin.

Babalar gününüz kutlu olsun.

Sepet