Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Ayakkabı Bakım ve Koruma Ürünleri

Ayakkabı Bakım ve Koruma Ürünleri

Ayakkabı bakımı, ayakkabılarımızın ilk günkü gibi kalmasını istediğimiz için düzenli  yapılması gereken bir alışkanlık haline gelmelidir. 

Uzun ömürlü ayakkabının tek sırrı ayakkabıyı iyi korumak ve rutin bakımı yapmaktır. 

Kaliteli materyal ayakkabınızın dayanıklılığını arttırır fakat uzun bir kullanım ömrü için  tavsiye ürünlere ihtiyaç vardır. Ayakkabıların canlılığını ve konforunu kalıcı bir hale  getirmek için koruma ürünleri temin etmelisiniz. 

Her derinin kendine has bakım ve temizlik ritüeli vardır, her deriye uygun özel bakım  ürünleri sizler için Sitarastelle’de mevcuttur. 

Temizleme fırçaları, koruma ve renk canlandırma spreyleri, bakım köpüğü ve kremi,  sünger ve ayakkabı silgileri her evde bulunması gereken ürünlerdendir. 

Ayakkabı Bakım, Koruma ve Temizlik Ürün  Önerileri 

Ayakkabı bakım ve koruma ürünlerini deriye göre almanız çok önemlidir, yanlış ürün  ve yanlış yöntem ayakkabıya zarar verebilir. Deri, süet ve nubuk çeşitleri farklı bakım  ve koruma ürünleriyle bakım sağlanmalı, temizlenmelidir. 

Ayakkabı ve botları her kullanım sonrası havalandırmak öncelikli olarak yapmanız  gerekenler arasındadır. Lekeli bırakmamak ve oda sıcaklığında kurutmaya bırakmak  ayakkabınız için korumanın önceliklerindendir. 

Ayakkabı Bakım ve Koruma Spreyleri 

Sprey ürünleri bakım, koruma ve temizleme olarak üçe ayrılabilir. Yeni aldığınız  ayakkabıyı mutlaka giymeden önce koruma spreyi uygulamalısınız. Spreyler renk canlandırma konusunda da oldukça başarılıdır. Parlak bir görünüm  elde edebilirsiniz. 

Sprey bakım ürünleri ayakkabı bakımı konusunda güvenebileceğiniz bir üründür. Deri  çantalarınıza da bakım yapabilirsiniz. İlk günkü görünümü elde etmek için iyi bir  alternatiftir. 

Koruma Spreyleri, deride yıpranmadan kaynaklı oluşan çatlak ve kırılmalara karşı  korur. Fazla nem deri ayakkabıların büyük bir düşmanıdır, ayakkabı koruma ürünleri  ayakkabıları nemden koruyabilir 

Şeffaf spreyler deri ve süetin kir tutmasını önler ve deride bozulma yapmaz.
Ayakkabı Köpük ve Kremi 

Ayakkabı bakımında köpük de sık tercih edilen ürünlerdendir. Sprey gibi temizleme  işleminde kullanılabilir hatta ayakkabının rengini canlandırmada kullanılabilir. Ayakkabı köpüğünü uygularken özel süngeri ile temizleme işlemi yapmanız  gerekmektedir, az miktarda köpük kir ve lekeyi arındırmada yeterli olacaktır. 

Deri ve süet köpükleri ayrıdır, süet çok hassas bir üründür bakım ve temizliği daha  özenli olmalıdır.

Ayakkabı Kremi 

Bazı özel ayakkabılar için üretilen ayakkabı kremi her türlü bakım ve temizlik için  kullanılabilir. 

Ayakkabı Fırçası 

Özellikle süet ve nubuk ayakkabıların temizliğinde ayakkabı fırçası kullanılmalıdır.  Bez yanlış bir tercih olacaktır. Fırçayı hassas kullanmanız ayakkabının yapısı ve  görüntüsü için çok önemlidir. Süet ayakkabılarda leke ve tozlar için fırça tercih  etmelisiniz. 

Süet Silgisi 

Fırçanın geçirmediği kir ve lekeleri özel ayakkabı silgisi ile çıkartabilirsiniz. Süet  ayakkabılar için üretilmiş silgiler bulunmaktadır. Süet temizleme ve bakım yöntemleri  yazısında silginin kullanımı ile ilgili kullanım detayları mevcuttur. 

Sepet